Týrání koní

23. září 2014 v 13:47
...je bezesporu věcí, která nenechá klidným jediného z nás, o "koňařích srdcem i duší" ani nemluvě... O jeho existenci se v poslední době můžeme dočíst nejen v tiskových médiích, ale setkáváme se s ním spolu s krutými záběry i v televizních zpravodajstvích. Tak tomu bylo například i s dlouho řešeným případem z Horního Podluží.Toto vše, bohužel, znamená, že případů nedostatečné péče o koně roste přímo úměrně se snahou na jejich chovu či poskytování rekreačních a výukových služeb na koňském hřbetě snadno a hlavně rychle zbohatnout, a to bez ohledu na koně, kteří zde vykonávají pouze funkci výdělečného nástroje.
Je však nutno říci, že ne všechny pokusy upozornit na týraná zvířata jsou díky svému neprofesionálnímu zveřejnění nebo špatnému postupu ohlášení vždy řešeny kompetentními úřady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fit-fashion-style fit-fashion-style | Web | 23. září 2014 v 13:52 | Reagovat

nechápu jakékoli týrání, jestli je to vzíře nebo člověk, zvlášť takové lidi, kteří se nemůžou bránit, malé miminka a maličké děti a pak staří lidé, takový člověk, by mě viset za koule/kozy v průvanu a pod ním by mělo být mraveniště, pokud je někdo schopný ublížit zvířeti nebo člověku, je pro mě ubožák

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama